zobacz strefę pokryć dachowych

Jesteś w strefie pokryć dachowych

zobacz strefę blach płaskich

Jesteś w strefie blach płaskich

BUDMAX-METAL Sp. z o.o.
Sklep firmowy
Dział handlowy
Księgowość

BUDMAX-METAL Sp. z o.o.

ul.1 Maja 24, 41-940 Piekary Śląskie

budmax@budmax-metal.com.pl

Sklep firmowy

Zapraszamy od poniedziałku
do piątku w godzinach:

8:00 - 17:00

Dział handlowy

32 288 68 12

32 767 44 53

32 767 50 17

32 767 50 18

32 767 50 19

Księgowość

32 287 63 51

32 287 63 51

BUDMAX-METAL Sp. z o.o.

BUDMAX-METAL Sp. z o.o.

ul.1 Maja 24, 41-940 Piekary Śląskie

budmax@budmax-metal.com.pl

Sklep firmowy

Sklep firmowy

Zapraszamy od poniedziałku
do piątku w godzinach:

8:00 - 17:00

Dział handlowy

Dział handlowy

32 288 68 12

32 767 44 53

32 767 50 17

32 767 50 18

32 767 50 19

Księgowość

Księgowość

32 287 63 51

32 287 63 51

Rafał Hoffmann

Dyrektor Działu Handlowego

600 359 693

r.hoffmann@budmax-metal.com.pl

Maciej Nowakowski

Kierownik Sprzedaży Sekcji Pokryć Dachowych

606 294 192

m.nowakowski@budmax-metal.com.pl

Paweł Szeja

Kierownik Sprzedaży Sekcji Blach Płaskich

664 425 956

p.szeja@budmax-metal.com.pl

Beata Trocha

Doradca Klienta

664 425 957

b.trocha@budmax-metal.com.pl

Aleksander Wilczek

Doradca Klienta

795 110 532

a.wilczek@budmax-metal.com.pl

Marcin Skruch

Specjalista ds. Handlu

604 057 144

m.skruch@budmax-metal.com.pl

Adrian Signerski

Doradca Klienta

533 770 067

a.signerski@budmax-metal.com.pl

Karol Lipski

Doradca Klienta

606 281 917

k.lipski@budmax-metal.com.pl

Anna Nowakowska

Specjalista ds. Marketingu

539 917 441

marketing@budmax-metal.com.pl