zobacz strefę pokryć dachowych

Jesteś w strefie pokryć dachowych

zobacz strefę blach płaskich

Jesteś w strefie blach płaskich

Wszystko o dachu ze stali

Kiedy uznasz, że Twój dom potrzebuje nowego dachu, warto żebyś przemyślał wszystkie rozwiązania, by świadomie wybrać najlepsze z nich. Jeśli jednak nie masz na to czasu, nie wiesz na co zwracać uwagę i co będzie miało istotny wpływ na jakość dachu, powierz wybór technologii doświadczonym specjalistom. Pracownicy naszej firmy chętnie przedstawią ci najbardziej optymalne rozwiązania.

czytaj więcej

BUDMAX-METAL — pokrycia dachowe, producent blachodachówki i blachy trapezowej

Fundamenty to podstawa każdego domu, ale równie ważnym elementem jest jego dach. Te pierwsze sprawią, że budynek będzie stał solidnie, ale to pokrycia dachowe sprawią, że dom będzie wyglądał ładnie i estetycznie ale przede wszystkim będą nas chronić od warunków atmosferycznych i dawać poczucie bezpieczeństwa. Pod warunkiem, że będą dobrej jakości i zostaną solidnie wykonane. Nasze pokrycia dachowe właśnie takie są.

Słuchamy naszych klientów

Nasza wiedza i doświadczenie są podstawą w tworzeniu wysokiej jakości produktów, jednak od początku istnienia firmy rozwijamy się, poszerzamy swoją wiedzę i inwestujemy. Jako producent blachy trapezowej, blachodachówki, arkuszy, parapetów stalowych i obróbek blacharskich staramy się budować z naszymi klientami w pełni partnerskie relacje. Efektem jest pełna świadomość ich oczekiwań i uwzględnianie takowych w pracach nad rozwojem naszych produktów.

Pokrycia dachowe dla każdego budynku

Produkowana przez nas blacha trapezowa i falista oraz blachodachówka spełniają wszelkie wymagania i sprawdzają się zarówno w przypadku domów jednorodzinnych, letniskowych, budynków gospodarczych i magazynów jak również w przypadku innych zabudowań. Dbamy o to, by za każdym razem dostarczone przez nas blachy stanowiły idealną ochronę przez długie lata.

Jako producent pokryć dachowych oraz innych produktów z blachy, stosujemy rozwiązania, które sprawdzą się nawet przy długotrwałych niekorzystnych warunkach atmosferycznych. Użycie odpowiednich technologii i wybór najlepszych powłok, zwiększa ich wytrzymałość na warunki zewnętrzne i sprawia, że po umiejętnym montażu można być pewnym, że nasz dach będzie spełniał nasze oczekiwania przez wiele lat.

Nie spoczywamy na laurach

Kluczem do sukcesu jest stałe podnoszenie jakości usług, rozwój i poszerzanie wiedzy. Można pomyśleć, że to banał, ale trzymamy się go mocno i potwierdzają to zdobyte przez nas wyróżnienia i nagrody, w tym kilkukrotnie przyznany przez Puls Biznesu tytuł „Gazele Biznesu”. Cieszymy się nim, ale pamiętamy, że zdobyliśmy go dzięki Państwa zaufaniu — i dbamy o to, by zaufanie to podtrzymać!