viz zónu of roof covering products

jste v zóně of roof covering products

viz zónu of flat sheets

jste v zóně of flat sheets

BUDMAX-METAL Sp. z o.o.
VLAJKOVÝ OBCHOD
OBCHODNÍ ODDĚLENÍ
ÚČETNICTVÍ

BUDMAX-METAL Sp. z o.o.

ul.1 Maja 24, 41-940 Piekary Śląskie

budmax@budmax-metal.com.pl

VLAJKOVÝ OBCHOD

Pracujeme od pondělí do pátku
v provozních hodinách:

8:00 - 17:00

OBCHODNÍ ODDĚLENÍ

32 288 68 12

32 767 44 53

32 767 50 17

32 767 50 18

32 767 50 19

ÚČETNICTVÍ

32 287 63 51

32 287 63 51

BUDMAX-METAL Sp. z o.o.

BUDMAX-METAL Sp. z o.o.

ul.1 Maja 24, 41-940 Piekary Śląskie

budmax@budmax-metal.com.pl

VLAJKOVÝ OBCHOD

VLAJKOVÝ OBCHOD

Pracujeme od pondělí do pátku
v provozních hodinách:

8:00 - 17:00

OBCHODNÍ ODDĚLENÍ

OBCHODNÍ ODDĚLENÍ

32 288 68 12

32 767 44 53

32 767 50 17

32 767 50 18

32 767 50 19

ÚČETNICTVÍ

ÚČETNICTVÍ

32 287 63 51

32 287 63 51

Rafał Hoffmann

Obchodní ředitel

600 359 693

r.hoffmann@budmax-metal.com.pl

Maciej Nowakowski

Manažer prodeje sekce střešních krytin

606 294 192

m.nowakowski@budmax-metal.com.pl

Paweł Szeja

Manažer prodeje sekce plochých plechů

664 425 956

p.szeja@budmax-metal.com.pl

Beata Trocha

Poradce zákazníka

664 425 957

b.trocha@budmax-metal.com.pl

Marcin Skruch

Poradce zákazníka

604 057 144

m.skruch@budmax-metal.com.pl

Adrian Signerski

Poradce zákazníka

533 770 067

a.signerski@budmax-metal.com.pl

Dennis Łaszczewski

Poradce zákazníka

880-344-580

d.laszczewski@budmax-metal.com.pl

Anna Nowakowska

Specialista marketingu

539 917 441

marketing@budmax-metal.com.pl

Jacek Kubica

Logistika

728 408 425

j.kubica@budmax-metal.com.pl

I accept the rules of personal data processing RODO